شرایط و قوانین

کاربر گرامی؛

به منظور استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ای‌مبین ضروری است که از قوانین و مقررات آگاهی کامل را داشته باشید و موارد ذیل را به دقت مطالعه کنید.

ورود شما به ‌سایت فروشگاه اینترنتی ای‌مبین با حساب کاربری شخصی و ثبت سفارش، به منزله آگاهی از قوانین و مقررات و پذیرفتن کامل آنها می‌باشد.

فعالیت‌های این فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک می‌باشد، و کاربران وبسایت نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه هستند.

 

کاربر یا مشتری یا خریدار

کاربر یا مشتری یا خریدار، به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت‌نام درج کرده باشد و با این اطلاعات، از خدمات ای‌مبین شامل ثبت سفارش کالا یا خدمات استفاده کند.

تعریف مشتری طبق قانون تجارت الکترونیک به این شرح است: مشتری یا مصرف‌کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

فروشگاه اینترنتی ای‌مبین یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین تابع قانون تجارت الکترونیک و دارای نشان ای‌نماد است، و کلیه حقوق و قوانین وب‌سایت معتبر است.

 

 

تعاملات و حریم خصوصی

– وب سایت رسمی فروشگاه به آدرس www.emobin.com تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با کاربران گرامی می‌باشد.

– ایمیل‌های ای‌مبین تنها از آدرس‌های  info@emobin.com و پیامک‌ها از شماره‌ ۹۸۳۰۰۰۸۸۱۰۳۳۷۳ برای شما ارسال می‌شوند. امکان دریافت پیامک‌های شما به این شماره‌ وجود ندارد و در صورت نیاز به ارتباط با ای‌مبین باید با شماره تماس‌های ۰۲۱۲۵۹۳۶۲۰۰ و ۰۹۰۲۳۰۳۰۵۰۰ در تماس باشید.

– تمام مکاتبات و تعاملات شما با ای‌مبین برای ارائه خدمات و پاسخ‌گویی‌ها از طریق ارتباطات الکترونیکی و تلفنی انجام می‌شود و به این ترتیب با استفاده از خدمات وب‌سایت، شما به‌صورت ضمنی توافق کرده‌اید که ای‌مبین به درخواست‌های شما از این طریق پاسخگو باشد.

– برای ارتباط بهتر با مشتریان، ای‌مبین ممکن است از اطلاعات شما استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیف‌ها، برای کاربران وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند.

در صورت عدم تمایل به دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها، شما می‌توانید عضویت دریافت خبرنامه ای‌مبین را در پروفایل خود لغو کنید. لغو نکردن عضویت، به منزله موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض تلقی می‌شود.

– نگهداری از رمز عبور و نام کاربری برای ورود به ای‌مبین برعهده کاربران می‌باشد و لازم است برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی آن را تنها نزد خود نگه داشته و برای دیگران افشا نکنند.

– هویت شخصی کاربران نزد فروشگاه محرمانه است و اطلاعات شخصی کاربران به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌شود. مگر در موارد استثنا تنها هنگامی که ای‌مبین با حکم مقام قضایی و طبق قوانین و مقررات رایج کشور، موظف باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قانونی قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ای‌مبین وجود ندارد و کاربر به‌صورت ضمنی با اعلام رضایت در استفاده از خدمات وب‌سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب کرده‌ است.

– کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مستندات وب‏‌سایت ای‌مبین یا هر یک از خدمات و مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده‌کاوی یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها نیستند و کلیه این حقوق برای ای‌مبین محفوظ است. 

– در صورتی که کاربر شماره تلفن همراه خود را به شخص دیگری واگذار کند، این وظیفه کاربر است که برای جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی، شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدید را ثبت کند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد اشاره ‌شده باشد، با شخص کاربر بوده و در این زمینه با قبول مقررات وب‌سایت، حق هرگونه ادعا علیه ای‌مبین را از خود سلب کرده‌ است.

– تمام محتواهای منتشرشده در وب‌سایت ای‌مبین اعم از متن، گرافیک، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوها و کلیه محتوای تولیدشده توسط ای‌مبین بوده و جزو اموال این فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ای‌مبین است. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ای‌مبین محفوظ می‏‌دارد.